Szkolenia

SARARIMANEVENT SZKOLENIOWY

Współczesne uwarunkowania pracy w biznesie, wymagają od sprzedawców i menedżerów, odporności psychicznej, auto motywacji, siły ducha i skuteczności w działaniu. Od zespołów handlowych oczekuje się realizacji postawionych celów.

„Sarariman – wojownik biznesu”, to warsztat rozwoju osobowości i techniki (sprzedaży, negocjacji, zarządzania, …).

Samurajski event szkoleniowy może obejmować następujące zagadnienia merytoryczne:

Warsztat łączy w/w zagadnienia z elementami „świata samurajów”. Zajęcia współprowadzi autentyczny samurai, który od 20 lat działa w biznesie i osiąga niezwykłe rezeltaty, dzięki kodeksowi bushido oraz zespołom, którymi zarządza.

Jeśli jesteś znudzony szkoleniami realizowanymi w hotelach i masz poczucie, że brakuje im autentyczności, spójności i siły przekonania Ciebie, że to czego się nauczysz pomoże Ci, to Sarariman jest tym doznaniem, które warto przeżyć.

Organizujemy eventy i kick off oparte na samurajskim podejściu do budowania zespołów, zarządzania, przywództwa opartego na wartościach kodeksu bushido.

Zajęcia przeprowadzamy w dowolny miejscu w Polsce, lecz aby poczuć klimat świata wschodu zapraszamy do Dojo Stara Wieś – Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki www.dojostarawies.com

http://sursum.pl/sarariman